KONST / Litografier / Färglitografi 12848319
nr 1284 8319
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad. Motivet: 22x16,24x31 cm
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:40:25
150 kr
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström